اخبار و رویدادها

برگزاری آئین بدرقه کاروان شهید باکری جهت خدمت به زائرین اربعین حسینی
147
/ دسته ها: اخبار

آئین بدرقه کاروان شهید باکری

برگزاری آئین بدرقه کاروان شهید باکری جهت خدمت به زائرین اربعین حسینی

به گزارش ارتباطات سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری ارومیه مراسم بدرقه کاروان شهید باکری در محل باغ رضوان برگزار شد.
در ابتدای مراسم مهدی مژدهی فرد مدیر عامل سازمان مدیریت حمل ونقل بار مسافر شهرداری ارومیه از کلیه حضار که در آئین بدرقه شرف حضور پیدا کرده بودند قدردانی وخوش آمد گویی کرد .
وی در ادامه  آرزوی سلامتی و قبولی زیارت و خدمت به عاشقان اربعین حسینی کاروان شهید باکری را کرد.
در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقای عابدینی مدیر عامل سازمان آرامستان و حسین پناهی عضو شورای اسلامی شهر ارومیه به ایراد سخن پرداختند . و در آخر شهردار ارومیه سخنرانی کرد:
حضرت پور ضمن تسلیت اربعین حسینی از برگزار کنندگان آئین بدرقه سازمان مدیریت حمل و نقل ، سازمان آرامستان ، پلیس راهور و نیروی انتظامی و سایر مجموعه ها تشکر کردند.
وی در ادامه از افرادی که حماسه عظیم اربعین را برای ما به یادگار گذاشتند قدردانی و خدمت به زائرین آقا اباعبدالله الحسین (ع) را توفیق الهی دانسته که نصیب مجموعه بزرگ شهرداری شده است .
شهردار ارومیه در ادامه خبر از تلاش دشمن برای کم رنگ نمودن آئین همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی داد که با عنایت های ویژه الهی و اهل بیت علیهم السلام و هوشیاری نیروهای امنیتی در سایه منویات مقام معظم رهبری و بصیرت بی نظیر مردم ولایت مدار ایران اسلامی شاهد حضور میلیونی عاشقان و ره پویان حضرت سیدالشهدا (ع) بودیم که باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان گشت .
وی در آخر سخنرانی آرزوی سلامتی و قبولی زیارت و خدمت به زائرین را برای کلیه افراد کاروان شهید باکری کرد.

مطلب قبلی آئین بدرقه کاروان شهید باکری به کربلای معلی برای خدمت به زائران حسینی
مطلب بعدی عکس دسته جمعی رانندگان و سایر خدمت رسان های کاروان شهید باکری اعزامی جهت خدمت به زائرین اربعین حسینی

قدمت شهر كهن و تاريخي اروميه به هزار سال قبل از ميلاد برمی گردد و شهر بزرگ اروميه بدليل همسايگی با سه كشور آذربايجان ، تركيه و عراق يكی از شاهراههای اصلی ترانزيتی تجاری و موصلاتی و استراتژيكی ترين با كشورهای اروپایی است

دی ان ان