اخبار و رویدادها

برگزاری جلسه استماع و حل مشکلات سرویس مدارس در دفتر مرکزی سازمان
269
/ دسته ها: اخبار

برگزاری جلسه استماع و حل مشکلات سرویس مدارس در دفتر مرکزی سازمان

به گزارش ارتباطات سازمان

برگزاری جلسه استماع و حل مشکلات سرویس مدارس باحضور معصوم زاده سرپرست معاونت نظارت برحمل ونقل بارو مسافر شهرداری ارومیه و ابرازه نماینده آموزش و پرورش استان و جمعی از پیمانکاران سرویس مدارس برگزار شد.
در این جلسه نماینده پیمان کاران به برخی از مشکلات سرویس مدارس اشاره کردند، همچون نرخ های مصوب، مشکل قرارداد ها و صلاحیت رانندگان و برخورد با خودروهای آزاد بر و عدم مجوز به گواهینامه پایه ٣ رانندگی.

ابرازه نماینده آموزش و پرورش ضمن خواهش از مجموعه رسانه برای فرهنگ سازی بحث سرویس مدارس، در پاسخ به عقد قرار داد، گفت که پیمانکاران حداکثر تا ١۵ شهریور فرصت دارند تا با حضور در مدارس نسبت به عقد قرارداد اقدام نمایند. وی در خصوص صلاحیت رانندگان نیز گفت باید کلیه رانندگان طرف قرارداد با پیمان کاران صلاحیت فعالیت خود را از مرکز مربوطه اخذ سپس اقدام به ارائه سرویس نمایند.

در ادامه... 
معصوم زاده سرپرست معاونت سازمان نیز در پاسخ به سوالات پیمانکاران 
🔸درخصوص نرخ های مصوب، که از ابتدای سال آنالیز قیمت بر اساس شاخص های مختلف انجام و به سازمان صمت ارسال و بعداز نهایی شدن به شورای اسلامی شهر ارسال می‌گردد که این فرایند انجام و در شرف ابلاغ نرخ های جدید هستیم.

🔸درخصوص کارت های سرویس نیز فقط پیمانکاران مجوز صدور کارت سرویس رادارند و اتحادیه و سایر مجموعه ها نمی‌توانند اقدام به صدور مجوز نمایند.

🔸درخصوص برخورد با خودرو های آزاد بر نیز واحد بازرسی سازمان به همراه پلیس راهنمایی و رانندگی ضمن برخورد و اعمال قانون سعی می کنند این رانندگان را جهت دریافت کارت سرویس و اخذ مجوزهای لازم هدایت کنند.
🔸در خصوص استفاده از گواهینامه پایه سوم نیز رانندگانی که در حیطه حمل و نقل عمومی وارد و فعالیت می کنند باید اقدام به اخذ گواهینامه پایه دو نمایند در غیر اینصورت از فعالیت آنها جلوگیری خواهد شد.

مطلب قبلی رونمایی از ساخت سایبان های ایستگاه اتوبوس توسط دانشگاه فنی و حرفه ای در راستای تعامل بین سازمان و دانشگاه
مطلب بعدی جاگذاری سایبان های ایستگاه اتوبوس جدید ساخته شده دانشگاه فنی وحرفه ای در راستای تعامل بین سازمان و دانشگاه در نقاط مختلف شهر

قدمت شهر كهن و تاريخي اروميه به هزار سال قبل از ميلاد برمی گردد و شهر بزرگ اروميه بدليل همسايگی با سه كشور آذربايجان ، تركيه و عراق يكی از شاهراههای اصلی ترانزيتی تجاری و موصلاتی و استراتژيكی ترين با كشورهای اروپایی است

دی ان ان