اخبار و رویدادها

رونمایی از ساخت سایبان های ایستگاه اتوبوس توسط دانشگاه فنی و حرفه ای در راستای تعامل بین سازمان و دانشگاه
232
/ دسته ها: اخبار

تعامل بین دانشگاه فنی و حرفه ای و با سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه

رونمایی از ساخت سایبان های ایستگاه اتوبوس توسط دانشگاه فنی و حرفه ای در راستای تعامل بین سازمان و دانشگاه

به گزارش  ارتباطات سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه 

مژدهی فرد ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه در مراسم رونمایی از ساخت  سایبان های ایستگاه اتوبوس در دانشگاه فنی قاضی طباطبایی خبر از تعامل با دانشگاه فنی و حرفه ای جهت ساخت سایبان های ایستگاه اتوبوس و سایر تجهیزات مورد نیاز سازمان داد.

وی در این مراسم افزود در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید و ارتباط بین صنعت و دانشگاه و تولید اشتغال مولد، سازمان مدیریت حمل و نقل در تلاش است ‌‌؛ پل ارتباطی ایجاد نموده تا این تعامل هرچه بهتر صورت پذیرد. در مرحله اول این تعامل ١٨ سایبان اتوبوس توسط دانشگاه فنی و حرفه ای استان ساخته شده و در اختیار سازمان قرار گرفته است. 

مژدهی فرد در ادامه افزود برای استفاده از ظرفیت های استان و رونق تولید و اشتغال استان در تلاشیم تا این ارتباط ها را گسترش و از توانمندی جوانان در این راستا بهره ببریم.
در آخر وی از تلاش‌ها بی دریغ دکتر اسدپور و مجموعه فنی و حرفه ای استان قدردانی کرد.

مطلب قبلی دیدار صمیمانه و تعامل مژدهی فرد ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه با دکتر پوراسد ریاست فنی و حرفه ای استان
مطلب بعدی برگزاری جلسه استماع و حل مشکلات سرویس مدارس در دفتر مرکزی سازمان

قدمت شهر كهن و تاريخي اروميه به هزار سال قبل از ميلاد برمی گردد و شهر بزرگ اروميه بدليل همسايگی با سه كشور آذربايجان ، تركيه و عراق يكی از شاهراههای اصلی ترانزيتی تجاری و موصلاتی و استراتژيكی ترين با كشورهای اروپایی است

دی ان ان